haberler güncel siyaset gündem spor sağlık magazin teknoloji haberleri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dincilerden Büyük Sahtekarlık 26.11

By_MeRT

Dincilerden Büyük Sahtekarlık 26.11 Empty Dincilerden Büyük Sahtekarlık 26.11

Mesaj  By_MeRT Cuma Kas. 26, 2010 5:59 pm

.
    Bank Asyadan öğretmenlerimizin Konut ve Taşıt alımlarında %0,75' den başlayan özel kar payı oranlarıyla 30 Kasım tarihine kadar Öğretmenlere Günü Özel Finansman Desteği
    Öğretmenler Günü Özel Finansman Desteğinden faydalanmak için en yakın şubemize giderek başvuruda bulunabilirsiniz, 30 Kasım'a kadar sürecek bu fırsatı kaçırmayın!
    Kampanyadan; Kamu veya özel tüm anaokulları, kreşler, ilk ve orta dereceli okullar ile dershaneler. vb tüm eğitim kurumlarında çalışan öğretmenler, üniversite veya dengi yükseköğretim kurumlarında çalışan tüm öğretim görevlileri, askeri lise, askeri akademi, polis okulları, polis kolejleri ile polis akademilerinde çalışan tüm öğretmenler veya öğretim görevlileri, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı tüm idari birimler ile il veya ilçe milli eğitim müdürlüklerinde çalışan öğretmenler ile bu kurumlardan emekli olmuş öğretmenler veya öğretim görevlileri "Öğretmenler Günü Özel Finansman Desteği"nden faydalanacaklardır.
    *Banka tarafından ticari araç statüsünde değerlendirilen araçlar kampanya kapsamı dışındadır.
    Konut Finansman Desteği Kar Payı Oranları;
    12 ay 0,75, 24 Ay % 0,77, 36 Ay % 0,79, 48 Ay % 0,79, 60 Ay % 0,79, 72 Ay % 0,81, 84 Ay % 0,81, 96 Ay % 0,83, 108 Ay % 0,83, 120 Ay % 0,85 %
    Taşıt Finansman Desteği Kar Payı Oranları;
    12 Ay 0,75, 24 Ay % 0,79, 36 Ay % 0,84, 48 Ay % 0,89 %

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 2:49 pm