haberler güncel siyaset gündem spor sağlık magazin teknoloji haberleri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

‘Bir kadeh şarap için sabırsızlanıyorum’

dolbyrek

‘Bir kadeh şarap için sabırsızlanıyorum’ Empty ‘Bir kadeh şarap için sabırsızlanıyorum’

Mesaj  dolbyrek Paz Kas. 21, 2010 6:05 pm

Oscar ödüllü ünlü oyuncu Michael Douglas (66), gırtlak kanserine yakalanmasının ardından 8 hafta süren kemoterapi ve radyoterapi tedavilerini tamamladı
    22:44 | 20 Kasım 2010

Yorum yaz Arkadaşına gönderSitene ekleSayfayı yazdırRSSAA+-

Ünlü oyuncu, tamamen iyileşince çocukların okullarını dondurarak ailece bir senelik Güney Afrika turuna çıkmayı planladıklarını açıkladı.
    DIŞ HABERLER SERVİSİ

Hastalığın 4. aşamasında, yapılan biyopsi sonucunda konulan teşhisin ardından, doktorlar Douglas’ın yaşama şansını yüzde 80 olarak açıklamışlardı. Douglas tedavi boyunca 15 kilo kaybederek hayatında ilk kez 60 kilonun altına düştü. Şimdi doktorlar Douglas’ın tedavilere nasıl cevap vereceğini inceliyor. Arkadaşı ve halkla ilişkiler görevlisi Allen Burry, Douglas’ın tedavisinin iyi yönde ilerlediğini açıkladı.
    Tüm bu söylentilerin ardından perşembe gecesi eşi Catherine Zeta-Jones ile onuncu evlilik yıl dönümünü kutlayan Douglas, “Bir kadeh şarap içmek için iyileşmeyi sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

Forum Saati Cuma Mayıs 03, 2024 2:26 am