haberler güncel siyaset gündem spor sağlık magazin teknoloji haberleri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sevgilim yok, olmuyo, olmadı diyosanız ?

Ozan ~

Sevgilim yok, olmuyo, olmadı diyosanız ? Empty Sevgilim yok, olmuyo, olmadı diyosanız ?

Mesaj  Ozan ~ C.tesi Kas. 13, 2010 3:23 pm

Öncelikle okuya başlayan arkadaşlara belirteyim.. yazım biraz uzun olacak ve ben burada kız nasıl ayarlanır kız nasıl tavlanır kızla nasıl çıkılır gibilerinden şeyler soylemeyecegim.. sadece sevgılınız neden yok ? neden olmuyor ? bunun sebeplerınden bazılarını kendi yorumumla burada paylaşacagım..

Sevgiliniz neden yok ?

1.Neden... UTANGAÇLIK : Çoğu erkeğin kanayan yarısıdır hepsi forumlara veya arkadaşlarına dert yanar bir türlü kızlarla konusyamıyorum utanıyorum diye..

Neden Utangaçsınız Hiç Düşündünüzmü ? Yine bu soruya kendi yorumumla cevap vereyim .. bana göre bir kişi utangaçsa bu sosyal yetersizlikden veya içe kapanıklıkdan kaynaklanır.. kişi bir cafede tek başına 2 nescafe içemiyorsa,arkadaşlarıyla sınemaya gıdemıyorsa yada hiç arkadaş çevresi yoksa utangaç olur.. aile yapısından kaynaklanıyor gibi şeyler bana saçma geliyor ailem bir kere beni sinemaya goturmedi cafeye goturmedı hep kendi çabalarımla gittim ..

ŞİMDİ BUNU ÇÖZMEK İSDİYORSANIZ yine bana göre en basitinden bir bankaya gittiğinizde veznedarın bayan olmasına dikkat edin işlemizinizi gerçekleşdirmeden önce lafa '' NASILSINIZ '' Diyerek başlayın göreceksinizki güzel bir bayanla sohbet etmek o kadarda zor deilmiş yada en basitinden anketci kızlar genelde işlek meydanlarda sık sık karsınıza cıkar konular ilginizi çekmese dahi çekmis gibi yapıp onlarla göz teması ve güzel bir diyolog kurabılırsınız.. Birde şu sorun benim başımıda çok ağrıttı lisedeyken '' Bir erkek sınıfta ''çirkin'' diye tabir edilen kızla hoşlandıgı halde sırf arkadaşlarının dalga geçmesinden korkarak YANİ UTANARAK onunla konusamaz bu soruyuda sorun bi kendinize Arkadaşınız sizi düşündüğü içinmi yoksa kıskandıgı içinmi sizinle alay ediyor ? söylemek isdedigim çevrenizdekiler size en fazla 1 gün güler 2 gün güler kimseyi kafanıza takmayın ! kimse ne demiş umurunuzda olmasın tabi utangaçlıkdan kurtulmak isdiyorsanız

2. ÖZGÜVENSİZLİK : Utangaçlık kadar olmasada bunada bu forumda sık rastladım.. mesela '' Kişi Bir düğünde kızla kesişir .. birbirlerinden elektirik almışlardır kız ondan atak yani telefon numarası bekler erkek ise kafasında seneryolar üretmeye başlamışdır bile '' YA BENİ BEYENMESSE ? '' Gibilerinden.. Daha sonra akşam foruma gelerek '' DÜĞÜNDE KIZ BANA BAKDI BEN KIZA BAKDIM NE YAPMALIYIM '' gibilerinden konu açar oysaki cesaretini toplayıp telefon numarısını verebilseydi herşey kökünden halolacakdı..Böyle durumlarda karşı karşıa kaldıgınız zaman kafanızdan olumsuzlukları cıkarın her zaman kendinizden alçakları,tipsizleri ve kollarında süper hatunlar olan KEKOLARI düşünün.. yada en basitinden OKAN BAYÜLGEN VE CEM YILMAZI Düşünün ne demek isdedigimi anlıyacaksınız

bana göre kızlar 2 türe ayrılır

- Parayı Seven Kızlar... Senin yakısıklı olup olmaman veya giyinmeyi bilip bilmemen onlar için önemli deldir.. altında arabası varsa herşey tamam demekdir boşuna dememişler '' Kadınların peşinden koşma paran biter paranın peşinden koş kadınlar bitmez'' diye

- İÇ GÜZELLİĞİ SEVEN KIZLAR : eğer böyle bir kız bulursanız heleki bu devirde benim düşdügüm hatalara düşüp sakın onları üzmeyin .. onlar için senin paranın pulunun yakısıklı olmanın bir önemi yokdur onlar sadece seni SEVERLER !

Çekici olmak isdiyorsanız

- Giyinişinize önem verin '' bu madde parasız olmaz gerekirse işe başlayın

- Fiziğinize Önem Verin .. '' body ve spor yapmanızı tavsiye ederim ama paranız güzel giyinişiniz kızları bağlayabilecek halk arasında laf ...rı diye tabir edilen iyi laf yapma alıskanlıgınız varsa bu madde o kadarda önemli deil ''

- Yağlı Saçlarla Dolaşmayınız '' unutmayınki çekici olmak isdiyorsanız saçlarınıza köpek gibi bakmalısınız kel vs olmanız önemli deildir önemli olan o havayı verebilmekdir ''

Kız ayalarmak diye birşey yokdur.. kız ile arkadaş olmak vardır siz yukarıdaki maddeleri uygulayında bırakın kızlar sizi bulsun

Söyleyeceklerim bu kadar eğer yazımı okuyanlara biraz faydalı olabildiysem ne mutlu bana .. bir zamanlar bende bu yollardan geçdim SAKIN KENDİNİZİ '' BEN ÇOK TİPSİZİM,İĞRENÇİM,KIZ ARKADAŞIM OLMAZ '' gibilerinden aşşalamayın dedıgım gibi BIRAKINDA KIZLAR SİZİ BULSUN.. Her zaman kendinizden daha kötü durumda olanları düşünün ve içinizi rahatlatın.

Alıntıdır...

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 9:19 am