haberler güncel siyaset gündem spor sağlık magazin teknoloji haberleri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Hepimizi enayi yerine koydular' 22.11.10

By_MeRT

'Hepimizi enayi yerine koydular' 22.11.10 Empty 'Hepimizi enayi yerine koydular' 22.11.10

Mesaj  By_MeRT Çarş. Kas. 24, 2010 4:45 pm

.
    'Hepimizi enayi yerine koydular'
    İlişkilerini sürekli yalanlayan Tuğba Coşkun-Önder Fırat ikilisi, bu kez okyanus ötesinde görüntülendi..
    Güncelleme:22 Kasım 2010 07:40

Tuğba Coşkun; Mehmet Ali Erbil ile evli olduğu dönemde işadamı Önder Fırat'la Londra'da görüntülenmişti. Olayın ardından ünlü şovmenle el ele poz veren Coşkun, "Önder Fırat'la Hakkasan'da tesadüfen karşılaştık. Arkadaşlarımın da olduğu ortamda birlikte yemek yedik" demişti. Erbil de eşine şu sözlerle sahip çıkmıştı: "Tuğba'ya güveniyorum. Önder Fırat'la da ailece tanışırız!"

BAYRAMIN İLK GÜNÜ HAVANA'DA

Mayıs ayında eşiyle boşanan Tuğba Coşkun; geçen yaz da Bodrum'da Önder Fırat'ın otomobilinden inerken görülmüş, yine iddiaları yalanlamıştı. Aynı çift, Kurban Bayramı tatilinde ise Küba'daydı. Küba'nın başkenti Havana'ya giden ikili, bayramın ilk günü olan 16 Kasım'da ünlü Devrim Meydanı'nda görüntülendi.

İKİ KEZ GÖRÜNTÜLENDİLER

TARİH: 16 OCAK YER: LONDRA
    Londra'daki Hakkasan'da çekilen bu görüntüler ortalığı karıştırınca; Coşkun, "Aramızda bir şey olsa herkesin gittiği yere mi gideriz?" demişti.

TARİH: 19 AĞUSTOS YER: BODRUM

Eşiyle boşanan Tuğba Coşkun, Bodrum-Yalıkavak'ta Önder Fırat'ın otomobilinden inerken görüntülenince, yine inkar yolunu seçmişti.

"RESMEN HEPİMİZİ ENAYİ YERİNE KOYDULAR"

Bu fotoğrafın ortaya çıkmasının ardından Menmet Ali Erbil , ucankus.com'a konuştu:

"Çok üzgünüm… Çocuğumun annesi ile komşuluk yaptığım kişinin bir de Küba'da birlikte ortaya çıkması, artık söylenecek söz bırakmıyor!.. Bu olay bugün başlasa; "Ayrıldık herkes istediği hayatı yaşar" derdim. Ama ne zaman ortaya çıktığı belli!.. Beni, çocuğumu, çevremi ve toplumu resmen enayi yerine koydular. Ne diyim?.. Canları sağolsun… Ben bundan böyle hayatımı çocuklarıma adayacağım"

mynet-birbak

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 8:28 pm