haberler güncel siyaset gündem spor sağlık magazin teknoloji haberleri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Huzursuzluğun nedeni diva mı?

dolbyrek

Huzursuzluğun nedeni diva mı? Empty Huzursuzluğun nedeni diva mı?

Mesaj  dolbyrek Paz Kas. 21, 2010 6:04 pm

Eski eşi Bülent Ersoy’la kendisine albüm yapma sözü karşılığında, çaresizlikten evlendiğini ve bu nedenle çok pişman olduğunu açıklayan Armağan Uzun, bayramın ilk günü Bodrum’da Oya’s isimli mekânda sahne aldı
    22:49 | 20 Kasım 2010

Yorum yaz Arkadaşına gönderSitene ekleSayfayı yazdırRSSAA+-

Armağan Uzun - Aziz Yılmaz
    MAGAZİN SERVİSİ

Oya Zindancıoğlu’nun açtığı mekanda eğlenenler arasında Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı Başkanı Aziz Yılmaz da vardı. Yılmaz bir ara yanına gelerek şarkılar seslendiren Uzun’a ilerleyen saatlerde oturduğu yerden el kol hareketleri yaptı ve kendisinin Bülent Ersoy’un yakın dostu olduğunu söylerek küfür etti.
    Durumdan mekanda eğlenen müşteriler rahatsız oldu. Yılmaz’ın Ersoy’un ricası üzerine Uzun’a tepki gösterdiği iddia edildi. Mekânın işletmecisi Oya Zindancıoğlu Uzun’un mekanında sahneye çıkacağını duyduğundan beri Yılmaz’ın kendisine baskı yaptığını söyledi. Uzun da “Ben Aziz beyin hareketini üzerime alınmadım ama fotoğraf yeterince her şeyi gösteriyor. Hiç yakıştıramadım ve böyle bir olay yaşadığımız için çok üzüldüm. Aba altından sopa gösterme bu... Bu olayın Bülent Hanım tarafından yaptırıldığını biliyoruz” dedi

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 03, 2024 5:35 am