haberler güncel siyaset gündem spor sağlık magazin teknoloji haberleri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hande'ye 'Makbule' dedi ortalık karıştı 20.11.10

By_MeRT

Hande'ye 'Makbule' dedi ortalık karıştı 20.11.10 Empty Hande'ye 'Makbule' dedi ortalık karıştı 20.11.10

Mesaj  By_MeRT C.tesi Kas. 20, 2010 6:38 pm

.
    Hande'ye 'Makbule' dedi ortalık karıştı
    Oray Eğin, Asmalımescit'te Hande Yener'in arkasından "Makbuleee" diye bağırınca az daha büyük bir kavgaya sebebiyet verecekti.
    Güncelleme:20 Kasım 2010 14:56

Eğin'e tepki gösteren Yener, yanındakiler tarafından sakinleştirildi. Asıl adı Makbule Hande Özyener olan Hande Yener, "Bana 'Makbuleee' diye seslendi. Dönüp baktım, çocuk gibi güldü. Zekâ yaşını da, nefretini de anlayamadım. Makbule babaannemin adı. Rahmetliyi andık sayesinde. Kâbus gibiydi, umarım rüyama girmez" diye yazdı.

Oray Eğin'in kendisine göbek adı olan 'Makbule' diye seslenmesine kızan Hande Yener, twitter'dan gazeteciyle dalga geçti. İşte şarkıcının profilinde paylaştıkları:

- Az önce yolda yürürken Oray Eğin bana 'Makbule' diye seslendi. Ben de göbek ismim olduğu için baktım. Çocuk gibi güldü, zeka yaşını anlayamadım?

- Bunlar bana göre dalga geçilecek şeyler değil. Birini sevmediğini söylemek bile daha dürüst ve anlamlı.

- Benim ismim ya da onun kilosu bence komik değil.

- Bunu kompleks yapacağımı sanması sığca.

- Cinsel tercihi fark etmez benim için, insan olsun yeter.

- Eğitim şart diyorlar ama işe yaraması garanti değil.

- Uykum geldi, umarım kabus olmaz gördüğüm tip.

- O tipi görürsen Felak Suresi'ni oku. Cinleri bile kaçırıyor eminim o da kaçar, farklı bir model değil nasılsa. (Bir hayranının yazısı)

- Başkalarının seçimleri veya tarzları veya özel hayatlarıyla dalga geçmeden önce kendi dalgamıza bakmakta fayda var.

- Oray Eğin Mustafa Kemal'in kızkardeşinin adının Makbule olduğunu bilmiyor. Ne yapsın Amerika'da yaşıyor idare et.

myney-birbak

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 6:30 pm